Hallituksen yhteystiedot

Board - Contact information


 

2018-2019

 

Puheenjohtaja / Chair  Varapj / Vice chair Sihteeri / Secretary

Satu Vehkavaara

satu.vehkavaara@hus.fi

  Saara Metso

saara.metso@pshp.fi

Reeta Rintamäki

reeta.rintamaki@kuh.fi

Rahastonhoitaja / Treasurer  Jäsen / Member Jäsen / Member

Otto Knutar

otto.knutar@vshp.fi

  Noora Kotaja

noora.kotaja@utu.fi

  Niina Matikainen

niina.matikainen@hus.fi

Jäsen / Member Jäsen / Member   Jäsen / Member

Riku Kiviranta

riku.kiviranta@utu.fi

  Heikki Tokola

heikki.tokola@oulu.fi

  Tommi Hakala

tommi.hakala@fimnet.fi

Jäsen / Member    Jäsen / Member  Jäsen / Member

Marja Ojaniemi

marja.ojaniemi@oulu.fi

  Jarmo Jääskeläinen

jarmo.jaaskelainen@kuh.fi

  Terhi Piltonen

terhi.piltonen@oulu.fi